- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sportswear Duet Stussy x Nike przedstawia wspólną kolekcję i podaje szczegóły premiery

Duet Stussy x Nike przedstawia wspólną kolekcję i podaje szczegóły premiery

Po wielu tygodniach zapowiedzi, przecieków i w końcu oficjalnych zdjęć butów Air Zoom Spiridon Cage 2, wreszcie mamy przyjemność zapoznać Was z katalogowymi zdjęciami kolekcji powstałej jako efekt współpracy na linii Stussy x Nike.

Zderzenie myśli i pomysłów designerów z obu marek przyniosło nam nie tylko wspomniane wyżej buty, ale również małą kolekcję odzieży, którą utrzymano w niesamowicie prostej stylistyce. Świeże podejście do ponadczasowych propozycji zaowocowało zestawem dresowym składającym się z szarej bluzy i spodni z czarnym brandingiem obu marek, jak również czarnym longsleevem z białymi Swooshami wokół kołnierza.

Dopełnieniem kolekcji zdaje się być torba do codziennego użytku, którą zabarwiono na czarno i po obu jej stronach umieszczono kontrastowe białe logotypy brandów biorących udział w kolaboracji.

Co do marki Stussy to jest to najstarszy streetwearowy brand na rynku. W tym roku wypada jego 40 rocznica powstania, zresztą sprawdź nasz artykuł na temat jego historii.

Dodatkowo ten rok to również 20 rocznica powstania pierwszej kolaboracji z Nike. Przy okazji opisywanego tu przedsięwzięcia warto również sprawdzić nasz przewodnik po wszystkich kolaboracjach Nike x Stussy w historii. Dostarczy Ci on pełen obraz ich wspólnych przedsięwzięć.

I teraz najważniejsze – kiedy i gdzie odbędzie się premiera kolekcji Stussy x Nike? Szykujcie się na dzień 27 marca bieżącego roku (godz. 10:00 GMT), a nowości zgarniecie z ich oficjalnego sklepu online.

lookbook stussy x nike ss20 1 lookbook stussy x nike ss20 2 lookbook stussy x nike ss20 3 lookbook stussy x nike ss20 4 lookbook stussy x nike ss20 5

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: