- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Nike ACG wraz z Supreme projektują limitowaną kolekcję odzieży

Na potrzeby tegorocznej jesieni nowojorski brand Supreme zaprojektował limitowaną kolekcję wraz z ekipą Nike ACG.

Nieopadające zainteresowanie stylistyką gorpcore zmotywowało wymienione wyżej zespoły do wspólnej pracy, która przyniosła nam ciekawy zestaw propozycji. Z nadchodzącą kolekcją zapoznacie się nie tylko poprzez poniższy lookbook, ale również poprzez zestaw zdjeć produktowych, które umieszczamy w dalszej części wpisu.

Wykonane wyłącznie dla Supreme lekkie kurtki i dopasowane do nich spodnie wykonano z denimu. Projektanci sięgnęli tu po kolor czarny, jasny sprany jeans oraz… wzór imitujący skórę węża. Te same rozwiązania kolorystyczne zastosowano przy polarowej bluzie z kapturem i zestawie czapek z daszkiem. Dochodzą do tego jeszcze nylonowe szorty, tyle że zabarwiono je jedynie na kolor czarny, pozostałe dwie wersje to skóra węża w pomarańczu i brązie oraz w odcieniach turkusu.

W ofercie tego przedsięwzięcia znalazły się jeszcze t-shirty ze zdjęciem na przodzie oraz longsleeve’y w rzucających się w oczy neonowych barwach.

Premiera wspólnej kolekcji Supreme x Nike ACG odbędzie się poprzez ich sklepy stacjonarne oraz stronę internetową. Drop ustawiony jest na 15 września.

Nike ACG Supreme 1 Nike ACG Supreme 2 Nike ACG Supreme 3 Nike ACG Supreme 4 Nike ACG Supreme 5 Nike ACG Supreme 6 Nike ACG Supreme 7 Nike ACG Supreme 8

Nike ACG Supreme 11 Nike ACG Supreme 9 Nike ACG Supreme 10

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: