- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Duet Supreme x Nike wypuszcza nową wspólną kolekcję odzieży

To już powoli tradycja. Nowy sezon i nowa kolaboracyjna kolekcja zaprojektowana przez zespół utworzony na linii Supreme x Nike.

W poniższym lookbooku oraz zestawie zdjęć produktowych zauważysz efekty ich pracy z ostatnich tygodni, czyli nową kolekcję odzieży. Tym razem zabraknie butów.

Na sklepowych półkach zawita mini kolekcja bazująca na kolorze fioletowym, czarnym oraz kamuflażu łączącym biel, szarość, czerń i czerwień. Już za kilka dni będziemy mogli zakupić rozpinane sztruksowe kurtki z kapturem oraz dopasowane do nich spodnie bojówki. Te samo zauważycie również na czapkach z daszkiem.

Druga część kolekcji obejmuje dresowe spodnie i dopasowane do nich zwykłe bluzy oparte na tym samym zestawie barw, ale obok tego pojawi się jeszcze szarość.

Oba zestawy dopieszczono ogromnym napisem z nazwą nowojorskiej marki i Swooshem. W pierwszym przypadku motyw ten pojawia się na plecach, a w drugim na boku.

Premiera wspólnej kolekcji Supreme x Nike ustawiona jest na dzień 26 maja. Nowości kupisz w ich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

Kolekcja Nike Supreme SU22 1 Kolekcja Nike Supreme SU22 2 Kolekcja Nike Supreme SU22 3 Kolekcja Nike Supreme SU22 4 Kolekcja Nike Supreme SU22 5 Kolekcja Nike Supreme SU22 6 Kolekcja Nike Supreme SU22 7

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: