- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearThe Hundreds wypuszcza wreszcie kolekcję „Back to the Future II”

The Hundreds wypuszcza wreszcie kolekcję „Back to the Future II”

Kalifornijski brand The Hundreds w 2015 roku wypuścił swoją pierwszą kolekcję nawiązującą do kultowego filmu „Back to the Future”. Dziś po 5 latach wypuszczają długowyczekiwaną drugą część tego projektu.

Cała sesja zdjęciowa odbyła się w okolicach i miejscówkach znanych z filmu co tylko podkreśla klimat kolekcji. Znajdziemy w niej szereg propozycji odnoszących się do ciuchów, jak i samych postaci Marty’ego McFly’a oraz “Doca” Browna. Od dzikich skarpet noszonych przez Browna po grafikę pitbulla, która pojawia się na deskorolce Biffa. Nawet koszula aloha z Back to the Future III znalazła swoją wariację w najnowszym zestawie od kalifornijskiej marki. Widzimy tu również grafiki i napisy „Back to the Hundreds II”, a do tego dochodzą t-shirty z plakatami z filmu.

Jeśli bylibyście zainteresowani kolekcją The Hundreds to zajrzyjcie do ich sklepu online.

lookbook the hundreds back to the future ii 1 lookbook the hundreds back to the future ii 2 lookbook the hundreds back to the future ii 3 lookbook the hundreds back to the future ii 4 lookbook the hundreds back to the future ii 5 lookbook the hundreds back to the future ii 6 lookbook the hundreds back to the future ii 7 lookbook the hundreds back to the future ii 8 lookbook the hundreds back to the future ii 10 lookbook the hundreds back to the future ii 11 lookbook the hundreds back to the future ii 12 lookbook the hundreds back to the future ii 13 lookbook the hundreds back to the future ii 14 lookbook the hundreds back to the future ii 15

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: