- Reklama -Patta x Nike Air Max 1Patta x Nike Air Max 1

Mike Giant i The Hundreds wypuszczają kolekcję inspirowaną latami ’90

The Hundreds ponownie łączą siły z amerykańskim artystą Mike’em Giantem, aby stworzyć wspólną kolekcję inspirowaną latami ’90. To nie pierwszy raz kiedy wspomniana dwójka razem współpracuje, ale dopiero teraz tworzą wspólną kolekcję.

Giant przenosi swoje talenty z graffiti, ilustrowania i tatuażu, na najnowszą kolekcję kalifornijskiego brandu. Przełożyło się to na świeżą ofertę t-shirtów, bluz z kapturem, lekkich kurtek, a nawet bojówek, czapek i akcesoriów.

To co rzuca się w oczy to miedzy innymi zastosowane kolory, które rzucają się w oczy. Mowa chociażby o limonkowej zieleni, elektrycznej żółci, kobaltowym błękicie, a także o indygo i głębokiego flamingowym różu. Jest to czyste nawiązanie do rave’owej subkultury z przełomu lat ’80 i ’90. Do tego dochodzą wzory, które w wielu przypadkach stosuje się na całej powierzchni danej pozycji oraz rozbudowane grafiki.

Kolekcja The Hundreds By Mike Giant ukaże się poprzez ich sklep online już 7 kwietnia. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączoną galerią zdjęć.

- Reklama -Air Jordan 4Air Jordan 4

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: