- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylStreetwearTimberland i Billionaire Boys Club wypuszczają wspólną hikingową kolekcję w linii Bee...

Timberland i Billionaire Boys Club wypuszczają wspólną hikingową kolekcję w linii Bee Line

Gorpcore, hikingowa stylistyka i outdoorowa odzież, jak zwał tak zwał, są obecnie w trendzie wzrostowym. Jednak duet Timberland x Billionaire Boys Club współpracował ze sobą na długo przed tym, więc tegoroczna kolekcja w linii Bee Line jest tylko scementowaniem ich wieloletniej przyjaźni.

Projektanci obu zespołów, którzy pierwszy raz spotkali się w 2012 roku, teraz serwują nam w głównej mierze kolekcję odzieży. Jednak obok tego w sprzedaży pojawią się również hikingeowe buty Garrison Trail. Do wyboru będziemy mieli wersję Low, gdzie wykorzystano fuksję, granat i zieleń, podczas gdy wersja High odwołuje się do bardziej ziemistej mieszanki zieleni i lawendy.

Najbardziej wyróżniającą się częścią garderoby jest bluza z kapturem, wykonana w 100% z bawełny organicznej. W jej towarzystwie pojawiają się rozmaite luźne spodnie oraz szorty przeznaczone na cieplejsze dni. W ofercie znajdziemy jeszcze longsleeve’y oraz t-shirty w podobnych kolorach co opisywane wyżej buty.

Prezentowana kolekcja Timberland x Billionaire Boys Club Bee Line pojawi się w ich sklepie online już 26 lutego. W sklepach Timberland będzie ją można kupić od 5 marca.

lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-1 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-2 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-3 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-4 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-5 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-6 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-7 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-8 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-9 lookbook-timberland-x-billionaire-boys-club-bee-line-10

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: