- Reklama -NikeNike

Tommy Jeans wydaje kolekcję ze streetwearową marką Aries

Tommy Jeans po współpracy z Pattą powraca do nas z nową kolekcją, którą tym razem zaprojektowała streetwearowa marka Aries, o której piszemy już od kilku dobrych lat.

Wspólna kolekcja marek opiera się na grze proporcji i uniwersalnych sylwetkach. Podkreślone ręcznie wykonanymi przez Aries elementami, unikalne projekty pozwolą na nowo odkryć klasyczne motywy stylu Tommy’ego.

Lookbook Tommy Jeans x Aries Spring 2023 0

Na najnowszy zestaw składa się aż 35 propozycji, które zostały zaprojektowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W projektach zastosowano jeans, przeskalowane proporcje i warstwy, które wnoszą do nowoczesnego stylu preppy odrobinę streetwearowej stylistyki.

W celu zaprezentowania kolekcji zaproszono do współpracy fotografa Angelo Pennettę. W jego studyjnym lookbooku występują: nominowana do nagrody GRAMMY raperka GloRilla, artysta muzyki grime Novelist oraz przyjaciele marki Aries: 5EB, Brian Tshabola, Haajar Djouada, Kasper Kapica, Kirbs, a także Nathan Rosen i Xiao Wang.

Kolekcja Tommy Jeans x Aries będzie dostępna od 31 marca 2023 r. w wybranych sklepach Tommy Jeans, u wybranych partnerów, a także na stronie internetowej Tommy’ego. Natomiast w sklepie online brytyjskiej marki premiera miała miejsce w dniu dzisiejszym.

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: