- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearOto kolaboracyjna kolekcja Undercover x Nike na tegoroczną zimę

Oto kolaboracyjna kolekcja Undercover x Nike na tegoroczną zimę

Jun Takahashi został ponownie zaproszony do współpracy z amerykańskim gigantem, a efekty współpracy w postaci kolekcji Undercover x Nike możecie podziwiać na dołączonych poniżej zdjęciach.

Najciekawszą pozycją z ich drugiej wspólnej kolekcji jest kurtka parka, która kilka arcyciekawych dodatków. W momencie, gdy kurtka ma styczność z wilgocią jest powierzchnia ujawnia delikatny wzór w romby. Motyw ten ma również bezpośredni związek w etosem projektanta Undercover Jun Takahashi „make noise, not clothes”, co pozwala odzieży reagować bezpośrednio na otaczające warunki. Konstrukcja pozwala również użytkownikowi na łatwy dostęp do potrzeb. Funkcjonalne okienko na zegarek na rękawie sprawia, że nie musimy podciągać rękawa. Trzy zapinane na zamek kieszenie na piersi i dwie kieszenie na rękawach pozwalają zaspokoić większość potrzeb. Zamki błyskawiczne umożliwiają szybkie zrzucenie warstwy wierzchniej, a pikowana dodatkowa warstwa kurtki zapewnia ciepło bez większego obciążenia. Kolekcja obejmuje również bluzę z kapturem, koszulkę z krótkim rękawem i kangurkę oraz spodnie cargo.

Do tego dochodzą jeszcze dwa modele butów: Air Max 720 i Nike x Undercover React Boot, które wychodzą w kilku wersjach kolorystycznych.

Premiera kolekcji Undercover x Nike przewidziana jest na 30 listopada bieżącego roku, a kupicie ją w oficjalnym sklepie Nike.

lookbook Undercover x Nike ho19 29 lookbook Undercover x Nike ho19 30 lookbook Undercover x Nike ho19 31 lookbook Undercover x Nike ho19 32 lookbook Undercover x Nike ho19 33 Souleymane_Sacko_N/A_Model_M_N/A_73_10.5 Souleymane_Sacko_N/A_Model_M_N/A_73_10.5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: