- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearPalace x adidas - sprawdź video i zdjęcia z kolekcją „SunPal”

Palace x adidas – sprawdź video i zdjęcia z kolekcją „SunPal”

Ledwo co niedawno pojawiła się zapowiedź wspólnego projektu Palace x adidas, a już możemy się cieszyć ich nowym przedsięwzięciem. Oto video lookbook i seria zdjęć z kolekcją, która będzie miała premierę za kilka dni.

Streetwearowy Palace Skateboards z Wielkiej Brytanii raz jeszcze wykopuje z archiwum niemieckiej marki propozycje zahaczające o piłkarską stylistykę i interpretuje je na swój własny sposób. Tegoroczny projekt, z którym możecie się tu zapoznać będzie obejmował coś na wzór koszulki piłkarskiej w dwóch kolorystykach. Dochodzi do tego bluza piłkarska, która będzie osiągalna w dwóch wariantach. Niektórym poszczególne barwy mogą się skojarzyć z reprezentacjami Hiszpanii i Argentyny. Obok tego w ofercie pojawi się jeszcze przeciwdeszczowe palto oraz krótkie szorty. Na wszystkich wymienionych pozycjach zostały umieszczone logotypy z trzema paskami oraz logo tri-ferg, a kropką nad i wydaje się nazwa kolekcji „SunPal”.

Asortyment akcesoriów i dodatków zasilą czapki z daszkiem 5-panel i same opaski z daszkiem. Jako ciekawostkę podamy fakt, że duet adidas x Palace przygotował dla nas również… okulary pływackie! Mało tego, będziemy mogli zakupić również ręczniki plażowe oraz buty / sandały ochronne na kamieniste plaże. Szkoda, że to wszystko pod koniec sezonu wakacyjnego.

Kolekcja Palace x adidas „SunPal” pojawi się w sprzedaży już 14 sierpnia na stronie internetowej brytyjskiej marki oraz w sklepach stacjonarnych.

lookbook video adidas x Palace sunpal 1 lookbook video palace x adidas originals sunpal 2 lookbook video palace x adidas originals sunpal 3 lookbook video adidas x Palace sunpal 4 lookbook video adidas x Palace sunpal 5 lookbook video palace x adidas originals sunpal 6 lookbook video palace x adidas originals sunpal 7 lookbook video palace x adidas originals sunpal 8 lookbook video palace x adidas originals sunpal 9 lookbook video palace x adidas originals sunpal 10 lookbook video palace x adidas originals sunpal 11 lookbook video adidas x Palace sunpal 12

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: