- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Zobacz jak się prezentuje najnowsza kolekcja White Mountaineering x UNIQLO

Tym wpisem przenosimy Was na drugi kraniec świata, a dokładniej do Japonii, gdzie tamtejsze White Mountaineering oraz UNIQLO tworzą wspólną kolekcję. Dzięki poniżej dołączonym fotografiom możecie ją poznać ciut bliżej.

Po kilkukrotnej współpracy z Engineered Garments, Uniqlo zwraca się do innego japońskiego projektanta, Yosuke Aizawy. To on był odpowiedzialny za start White Mountaineering w 2006 roku. Przy swojej pracy skupia się na wysokiej jakości technicznej odzieży przeznaczonej do codziennego użytkowania.

Ich pierwsza współpraca ma na celu uchwycić ducha przebywania na świeżym powietrzu, zachowując jednocześnie funkcjonalność wymaganą podczas intensywnych outdoorowych aktywności. Aizawa podszedł do współpracy z ideą uczynienia funkcjonalnej i technicznej odzieży wierzchniej bardziej dostępną dla konsumentów.

„Sportowe i outdoorowe detale można skutecznie wykorzystać w codziennym życiu, na przykład w parku lub na spacerze. Nie tylko świetnie sprawdzają się jako moda, ale również łączą w sobie różne elementy funkcjonalności. Łatwość i wygoda noszenia to kluczowe aspekty. Jedna z moich filozofii tworzenia ubrań opiera się na założeniu, że ludzie ciągle się poruszają. Nie interesuje mnie odzież, która jest trudna do noszenia i sprawia, że ​​czujesz się zestresowany. Naszą odpowiedzią jest zastosowanie trójwymiarowych wzorów, aby zoptymalizować ważne szczegóły nieodłącznie związane z wyczynową sportową odzieżą wierzchnią.” – powiedział Yosuke Aizawa na temat ucieleśnia stylu White Mountaineering w opisywanej tu kolekcji.

W nadchodzącej kolekcji obie strony zaoferują nam różnorodne ubrania dostępne dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Będą to między innymi polary, hybrydowa puchowa parka oversize dostępna dla mężczyzn i kobiet oraz ultralekka puchowa kurtka oversize. Ubrania utrzymano w monochromatycznej stylistyce. Wykorzystano sezonowe barwy, takie jak czerń, oliwkowa zieleń, brązy lub granat.

Pierwszy drop wspólnej kolekcji White Mountaineering x UNIQLO ma się odbyć już 1 listopada w ich sklepie online. Zatem w sam raz na późną jesień i wczesną zimę. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: