- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Wiz Khalifa i BAPE tworzą wspólną kolekcję

Pamiętacie jak BAPE kilka tygodni temu stworzył wspólną kolekcję z raperem Lil Yachty? Okazuje się, że będzie kontynuacja tego tematu, ale tym razem z japońską marką przy jednym stole projektowym zasiadł Wiz Khalifa.

Podobnie jak to było u poprzednika tak i teraz raper został przedstawiony w formie kreskówkowej, a obok niego pojawia się postać Baby Milo. Dodatkowo przerobiono logo APE Head dodając okulary oraz dredy. Za grafiki i rysunki ponownie odpowiedzialny był MANKEY. W skład nowej kolekcji wchodzą bluzy z kapturem, jak również t-shirty oraz zwykłe bluzy, które zabarwiono albo na czarno albo na biało. Zerknijcie na załączone fotografie i sami oceńcie efekt końcowy.

Jeśli bylibyście zainteresowani nowościami z kolekcji Wiz Khalifa x BAPE to wpadajcie do internetowego sklepu A Bathing Ape już 27 lipca.

Lookbook Wiz Khalifa x BAPE SS19 1 Lookbook Wiz Khalifa x BAPE SS19 2 Lookbook Wiz Khalifa x BAPE SS19 3 Lookbook Wiz Khalifa x BAPE SS19 4 Lookbook Wiz Khalifa x BAPE SS19 5 Lookbook Wiz Khalifa x BAPE SS19 6 Lookbook Wiz Khalifa x BAPE SS19 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: