- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersMilitarne inspiracje w nowej kolaboracji MADNESS x New Balance 327

Militarne inspiracje w nowej kolaboracji MADNESS x New Balance 327

Model New Balance 327 zaczyna zdobywać coraz większe zainteresowanie. Najpierw zaprezentowano nam kolaborację z marką Casablanca, a dziś możemy zapoznać się z owocami współpracy na linii MADNESS x New Balance.

MADNESS, brand założony w 2014 roku przez byłego modela, aktora i piosenkarza Shawna Yue, zaczyna nabierać rozpędu i po zeszłorocznych kolaboracjach z marką Carhartt WIP i adidas wchodzi w kolejny liczący się projekt. Tym razem parterem marki z Hong Kongu był New Balance.

Wybór bohatera tego przedsięwzięcia nie należy do tych oczywistych. Postawiono na sylwetkę New Balance 327, która jest nowym modelem wzorowanym na biegowych propozycjach z lat 70-tych.

Zaprezentowane poniżej propozycje inspirowane są militarną stylistyką, która przy azjatyckich markach jest bardzo popularna. Otrzymujemy zatem trzy warianty kolorystyczne: biało beżową, brązowo oliwkową oraz tą w odcieniach granatu. Projekt powstał z dbałością o szczegóły i detale, można tu wymienić chociażby wytłoczoną na zapiętce nazwę azjatyckiej marki, dodatkową metkę na boku pięty czy wspólny branding na metce na języku i wkładkach. Domknięciem całości jest detal „M.D.N.S. Corps” na umieszczony na sznurówkach.

Za poniższe zdjęcia butów MADNESS x New Balance 327 odpowiadał Heison Ho z magazynu Hypebeast. Jeśli chodzi o dostępność premiera w ich sklepie online powinna odbyć się w ciągu najbliższych dni.

MADNESS x New Balance 327 1 MADNESS x New Balance 327 2 MADNESS x New Balance 327 3 MADNESS x New Balance 327 4 MADNESS x New Balance 327 5 MADNESS x New Balance 327 6 MADNESS x New Balance 327 7 MADNESS x New Balance 327 8 MADNESS x New Balance 327 9 MADNESS x New Balance 327 10 MADNESS x New Balance 327 11 MADNESS x New Balance 327 12 MADNESS x New Balance 327 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: