- Reklama -NikeNike

Mia Khalifa gwiazdą nowej kampanii i albumu Aries

Brytyjski streetwearowy brand Aries nie tylko wydaje swoją wiosenno letnią kolekcję, z którą możecie się zapoznać poprzez ich studyjny lookbook, ale również przedstawia kolejny projekt, którego gwiazdą jest Mia Khalifa.

Mia by Aries to limitowana edycja monografii Mii Khalify, zaprojektowana przez Jonny’ego Lu z i-D i zaprezentowana w dwóch częściach.

Książka w kształcie litery „Z” zawiera dwa różne zbiory prac: przedpremierową kampanię Aries z jesienno zimową kolekcją na 2023 rok stworzoną przez Conora Cunninghama oraz intymny portret Mii stworzony w ciągu kilku dni w nadmorskim miasteczku Whitstable przez długoletnią współpracownicę Aries, Clare Shilland.

Przedstawiana pozycja zawiera również wywiad z Mią przeprowadzony przez modelkę, aktywistkę i pisarkę Debę Hekmat

„Od razu poczułem się zainspirowana punkowym podejściem Mii. Jest silna, ale niezwykle skromna, a pod jej błyszczącym wyglądem kryje się twarda młoda dziewczyna, która musiała walczyć z tak wieloma przeciwnościami losu. Chciałam uchwycić jej dzikiego ducha; surowego i nieoszlifowanego” – wyjaśnia założycielka Aries, Sofia Prantera w komunikacie prasowym.

Jeśli bylibyście zainteresowani kupnem albumu Mia by Aries Book to zajrzyjcie do internetowego sklepu Aries.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: