- Reklama -NikeNike

Duet mita x adidas Consortium wydają wspólnie limitowane adidas EQT CSG 91

Kontynuując celebrację 30 lecia linii Equipment ekipa od zadań specjalnych, czyli adidas Consortium tworzy razem z japońskim sklepem mita Sneakers specjalne wydanie butów adidas EQT CSG 91.

Na wstępie wyjaśnimy, że model adidas EQT CSG 91 jest delikatnie przeprojektowaną wersją oryginalnego modelu EQT Cushion z roku 1991 oraz Equipment Race Walk, specjalnych butów do długich spacerów z 1991 roku. Zresztą mogliście go bliżej poznać przy niedawno opisywanym projekcie Extra Butter „Best Friend”.

Co do dzisiejszego bohatera to inspiracją ekipy z Kraju Kwitnącej Wiśni był „Runners High”, czyli euforyczny stan i samopoczucie psychiczne, które przeżywają biegacze na przykład podczas długich biegów jak maraton.

Przekłada się to na żywą mozaikę odcieni fioletu, pomarańczy, zieleni, czerwieni i żółci zmieszanych razem i umieszczonych na nakładkach, które widzimy na bocznych aktorach cholewki, pięcie oraz na przodzie buta. Do projektu ściągnięto jeszcze błękit, który został wykorzystany na Trzech Paskach po stronie zewnętrznej oraz na zapiętce. W jego towarzystwie pojawiają się jeszcze fiolety po stronie wewnętrznej i kilku drobnych detalach.

Wszystko to będzie stało na podeszwie w kolorze białym i będzie dopełnione logotypami obu marek, które umieszczono na tyle pięty. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Premiera butów mata x adidas EQT CSG 91 „Runners High” ustawiona jest na 2 października w ich sklepach japońskich. Trzymamy kciuki, aby były dostępne w innych sklepach z kontem adidas Consortium jak chociażby WarsawSneakerStore.

mita x adidas consortium eqt csg 91 1 mita x adidas consortium eqt csg 91 2 mita x adidas consortium eqt csg 91 3 mita x adidas consortium eqt csg 91 4 mita x adidas consortium eqt csg 91 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: