- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPrzed Wami kolaboracyjne buty Mountain Research x Reebok Classic Leather

Przed Wami kolaboracyjne buty Mountain Research x Reebok Classic Leather

Dzień bez kolaboracji dniem straconym. Ten wpis przybliży Wam najnowszy projekt Mountain Research x Reebok Classic Leather, które już niedługo wpadną na sklepowe półki.

Ostatni raz o japoński brandzie pisaliśmy przy okazji ich wspólnej kolekcji z kanadyjskim sklepem Haven. Jeśli nie miałeś okazji zapoznać się z poprzednim materiałem to na szybko przybliżymy Wam czym jest Mountain Research. Za marką stoi jeden najciekawszych umysłów japońskiej mody – Setsumasa Kobayashi. Wystartował on ze swoją marką w 1994 roku i nazwał ją wtedy jako General Research by w 2006 zmienić ją na obecną nazwę.

Mountain Research x Reebok Classic Leather 1 Mountain Research x Reebok Classic Leather 2

Wracając do tematu tego wpisu – Setsumasa wziął na warsztat prawdziwą ikonę i klasyka – Reebok Classic Leather. W czasach, w których sneakersy są często zbyt rozbudowane i szalone, ta współpraca udowadnia, że mniej znaczy więcej. Oszczędny w formie i minimalistyczny projekt nazuje jedynie na skórze zabarwionej na biało i czarno. Ten rugi kolor okupuje górne partie buta, wiązanie oraz język. Czarny jest również spód białej podeszwy. Projekt wieńczy logo japońskiego brandu umieszczone na języku.

Premiera opisywanych Mountain Research x Reebok Classic Leather w polskim sklepie internetowym Reebok odbędzie się już 17 września. Cenę ustalili na poziomie 449 złotych. Do tego czasu na spokojnie zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Mountain Research x Reebok Classic Leather 3 Mountain Research x Reebok Classic Leather 4 Mountain Research x Reebok Classic Leather 5 Mountain Research x Reebok Classic Leather 6 Mountain Research x Reebok Classic Leather 7 Mountain Research x Reebok Classic Leather 8 Mountain Research x Reebok Classic Leather 9 Mountain Research x Reebok Classic Leather 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: