Ekipa amerykańskiego giganta w ostatnim czasie mocno dopieszcza swój oddział Nike iD. Pisaliśmy o tym, że wprowadzili Camo do Air Force 1 oraz o tym, że nasze nowe projekty będą tańsze i szybciej wyprodukowane.

Teraz mamy kolejną świetną informację. Właśnie wprowadzono luksusową skórę o wysokiej jakości od garbarni Will Leather Goods. Będzie ją można wykorzystać przy takich kultowych modelach jak Nike’s Huarache, Air Max 1 oraz Air Max 90. Ciekawi jak to wygląda na żywo? No to zobaczcie na załączone poniżej fotografie. Jest moc!

Jeśli podoba Ci się to rozwiązanie to wpadaj do polskiego działu projektowego NikeiD i stwórz coś wyjątkowego dla samego siebie.

Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-1 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-2 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-3 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-4 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-5 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-6 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-7 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-8 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-9 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-10 Najwyzszej jakosci skora zagoscila w NikeiD-11

Reklama
air jordan