- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearNAPA by Martine Rose przedstawia krótkie video z Warszawy z kolekcją na...

NAPA by Martine Rose przedstawia krótkie video z Warszawy z kolekcją na wiosnę i lato 2020

Wprawdzie w połowie kwietnia zaprezentowaliśmy Wam jesienno zimową kolekcją NAPA by Martine Rose, ale tym razem powrócimy jeszcze do wiosny i lata. W sieci pojawiło się nowe video promocyjne, które zostało nakręcone w Warszawie, a za produkcję na planie odpowiadało Warsaw Creatives.

NAPA by Martine Rose to linia powstała w 2017 roku, w której widzimy kurtki i odzież wierzchnią Napapijri zaprojektowaną przez jedną z najciekawszych brytyjskich projektantek Martine Rose. Czerpie ona inspiracje rodem z lat ’90 i miesza modę high end ze streetwearem.

Wracając do głównego tematu, za zdjęcia odpowiedzialna była Heji Shin, fotografka z Nowego Jorku o niemiecko koreańskich korzeniach. Video przedstawia dwóch gabberów tańczących hakken w różnych miejscach, pod blokiem czy w mieszkaniu. Oczywiście na potrzeby klipu zostali ubrani w bluzy, spodnie dresowe, a także kurtki wiatrówki i polary z wiosenno letniej kolekcji NAPA by Martine Rose. Za stylizacje odpowiadała Tamara Rothstein, ale niefortunnie wybrała do zdjeć buty adidasa, choć wśród gabberów ulubioną serią są Air Maxy, a zwłaszcza Nike Air Max Classic BW, o czym wspominaliśmy w naszym artykule.

Jeśli bylibyście zainteresowani nowościami to szukajcie ich w sklepach wypisanych pod tym linkiem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: