- Reklama -NikeNike

Oto Supreme x Vans Skate Grosso Mid… z dziurami po kulach

Już niedługo na sklepowe półki wjedzie mini zestaw butów Supreme x Vans Skate Grosso Mid z grafikami Nate’a Lowmana.

Chodzi dokładnie o grafiki imitujące dziury po kulach, z których znany jest wspomniany wyżej artysta. Zresztą to nie będzie pierwszy raz, kiedy Lowman współpracował z nowojorską marką. Wystarczy tu wspomnieć ich wspólną kolekcję z 15 marca bieżącego roku.

Amerykański artysta Nate Lowman urodził się w Las Vegas w stanie Nevada w 1979 roku i wychował w Idyllwild w Kalifornii. Lowman przeniósł się do Nowego Jorku w 1997 roku, aby studiować na Uniwersytecie Nowojorskim.

Nowojorski artysta po raz pierwszy napotkał dziurę po kuli jako naklejkę samochodową, którą przyjaciel znalazł na stacji benzynowej w Teksasie. Nate powiększył obraz za pomocą sitodruku i naciągnął go na płótno. Kilka z tych prac znalazło się na jego pierwszej wystawie w 2005 roku.

nate lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid SU22 1 nate lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid SU22 2

Grosso Mid z sylwetką sięgającą kostek nadchodzi w wersjach, w których cholewkę skonstruowano przy użyciu wysokiej jakości zamszu oraz płótna. Ten drugi materiał okupuje boczne sektory cholewki. Dopełnieniem projektu jest skórzana wyściółka.

Do wyboru mamy wersje w kolorze czerwonym, kremowym i czarnym. Na każdej umieszczono grafikę imitującą dziury po kulach wystrzelonych z pistoletu. Wersja czarna spoczywać będzie na czarnej podeszwie, natomiast przy dwóch pozostałych przypadkach podeszwa będzie biała.

Premiera butów Nate Lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid ustawiona jest na 7 lipca. Buty dostaniecie w ich sklepie online.

 

nate lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid SU22 3 nate lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid SU22 4 nate lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid SU22 5 nate lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid SU22 6 nate lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid SU22 7 nate lowman x Supreme x Vans Skate Grosso Mid SU22 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: