- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto efekt kolaboracji Neighborhood x Clarks Originals

Oto efekt kolaboracji Neighborhood x Clarks Originals

Na potrzeby sezonu wiosennego doszło do kolaboracji na linii Neighborhood x Clarks Originals, a jej owocem jest nie tylko nowa wersja butów Wallabee, ale również świeży wariant Desert Trek.

Japoński brand, a dokładniej Shinsuke Takizawa, zaserwował nam Wallabee Low w wersji zabarwionej na kolor czarny, a jej konstrukcja bazuje na balistycznym nylonie na bokach i zamszu w górnych partiach cholewki. Zębaty wzór na kołnierzu wieńczy ten projekt, a całość spoczywa na podeszwie Vibram. Z kolei Desert Trek to konstrukcja z jasnoszarego zamszu ogromnym zębatym wzorem wokół toeboxa. Dodatkowo model ten wyposażony jest w membranę Gore-Tex.

Premiera wyjątkowych Neighborhood x Clarks Originals Wallabee Low i Desert Trek przewidziana jest na 17 stycznia we francuskim sklepie The Next Door.

Neighborhood x Clarks Wallabee Low Desert Trek 1 Neighborhood x Clarks Wallabee Low Desert Trek 2 Neighborhood x Clarks Wallabee Low Desert Trek 3 Neighborhood x Clarks Wallabee Low Desert Trek 4 Neighborhood x Clarks Wallabee Low Desert Trek 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: