- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook NERVOUS (Jesień 2019)

Lookbook NERVOUS (Jesień 2019)

Minęły cztery miesiące od momentu, gdy ostatni raz wspominaliśmy o łódzkiej marce NERVOUS. Wówczas temat dotyczył kolaboracji z warszawskim barberem Pakamerą. Natomiast dzisiaj skupimy się na samodzielnej kolekcji, skierowanej na jesień tego roku. Ponadto jak zwykle ekipa ta nie zawodzi, prezentując klimatyczny lookbook w formie zdjęć. 

Co do samego asortymentu to trzeba przyznać, że wybór jest naprawdę spory i raczej każdy znajdzie coś dla siebie. Naliczyliśmy około dziesięciu wariantów koszulek, gdzie dominuje następująca paleta barw: czerń, szarość i biel. Na tle tych kolorów umieszczono kilka interesujących grafik. Oczywiście główną rolę odgrywa tutaj charakterystyczny ptak, dostępny zarówno w wariancie większym, jak i mniejszym. Oprócz t-shirtów NERVOUS postawił także na longsleeve’y oraz bluzy typu crewneck i hoodie. Uzupełnieniem stawki jest spora ilość jesienno-zimowych czapek. 

Warto dodać, że wszystkie produkty z sesji wiszą już na oficjalnej stronie internetowej firmy, ale należy trzymać rękę na pulsie, ponieważ za niedługo wjedzie jeszcze kilka innych produktów. 

2P0A4621 2P0A5028 2P0A5092 x2P0A4856

Cały lookbook poniżej w serwisie issuu:

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: