- Reklama -NikeNike

Oto New Balance 2002R, które wyglądają na znoszone i zużyte

Amerykański gigant spod znaku 'eNki’ szykuje na tegoroczne lato sporą ofensywę jeśli chodzi o model New Balance 2002R. Dziś mamy dla Was świeżą kolorystykę, która odstaje od poprzedników i to znacząco.

Projekt samej cholewki został stworzony w 2021 roku przez Yue Wu. Powstał on na potrzeby ich kolaboracyjnego projektu „Refined Future”, który jest znany lepiej pod nazwą „Protection Pack”. Yue chciał stworzyć sportową sylwetkę w formie prawdziwe reliktu, w którym cholewka erodowała na przestrzeni lat.

Teraz projektanci amerykańskiej marki dokładają do tego zamysłu efekt zniszczenia, zużycia i przybrudzenia, co przekłada się na naprawdę unikatowy wygląd. Wszystko to odbywa się na białawej cholewce z zamszu i siateczki. Jedyną rozrywką jest brązowy gumowy spód podeszwy, którą mamy w kolorze cholewki.

Zaprezentowane w tym wpisie New Balance 2002R „Worn Aged” (Protection Pack) trafią do sprzedaży w ciągu najbliższych tygodni.

new balance 2002r worn aged protection pack 1 new balance 2002r worn aged protection pack 2 new balance 2002r worn aged protection pack 3 new balance 2002r worn aged protection pack 4 new balance 2002r worn aged protection pack 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: