- Reklama -NikeNike

New Balance 990v3 to druga część zestawu „Macadamia Nut”

Kilka postów temu otworzyliśmy zestaw „Macadamia Nut” prezentując nową wersję modelu New Balance 990. Teddy Santis, założyciel marki Aime Leon Dore, dokłada do tego świeży wariant New Balance 990v3.

W tym przypadku nowojorczyk wraz ze swoim zespołem decydują się postawić karty na ciut jaśniejsze barwy i prostsze zestawienie kolorów. Cholewka zderzającą zamsz z siateczką została zdominowana przez kolor kremowy. Jedynie zamszowe wstawki przy kołnierzu, na toeboxie i języku są w ciemnym odcieniu szarości. Dochodzi do tego grafitowy branding na boku cholewki oraz biało grafitowa podeszwa. Zresztą sami zerknijcie na dołączone zdjęcia.

Z racji tego, że jest to wydanie Made in USA to o jakość materiałów i wykończenie nie musicie się martwić. Obie te kwestie stoją na wysokim poziomie.

Premiera nowych New Balance 990v3 „Macadamia Nut” pojawia się w najlepszych sklepach już 30 czerwca.

New Balance 990v3 Made In USA Macadamia Nut 1 New Balance 990v3 Made In USA Macadamia Nut 2 New Balance 990v3 Made In USA Macadamia Nut 3 New Balance 990v3 Made In USA Macadamia Nut 4 New Balance 990v3 Made In USA Macadamia Nut 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: