- Reklama -Air Jordan 11Air Jordan 11
Strona głównaSztukaMuzykaNie żyje legenda rapu - DMX. Zmarł w wieku 50 lat

Nie żyje legenda rapu – DMX. Zmarł w wieku 50 lat

Amerykański raper i legenda hip hopowej sceny – DMX zmarł w wieku 50 lat w szpitalu White Plains Hospital w Nowym Jorku z “rodziną u jego boku.”

Earl Simmons, znany pod pseudonimem DMX (Dark Man X), znalazł się w szpitalu w zeszłym tygodniu z powodu zawału serca i został podłączony do aparatu podtrzymującego życie, oddychał samodzielnie, ale „aktywność jego mózgu była niska„. Atak serca został wywołany prawdopodobnie przez przedawkowanie narkotyków.

„Earl był wojownikiem, który walczył do samego końca. Kochał swoją rodzinę całym sercem i cenimy chwile, które z nim spędziliśmy. Muzyka Earla zainspirowała niezliczonych fanów na całym świecie, a jego kultowe dziedzictwo będzie żyło wiecznie. Doceniamy całą miłość i wsparcie w tym niezwykle trudnym czasie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności, w momencie gdy opłakujemy stratę naszego brata, ojca, wuja i człowieka, którego świat znał jako DMX. Po ustaleniu szczegółów udostępnimy informacje o jego mszy żałobnej.”

The Dog znany był z charakterystycznego zachrypniętego głosu. Urodził się w Mount Vernon w Nowym Jorku i wychował w Yonkers. Jego kariera rozpoczęła się w latach 90, a na swoją popularność zapracował dwoma znakomitymi albumami, które zyskały tytuł platynowej płyty na przestrzeni niecałego roku! Oprócz kariery muzycznej pojawił się również kilka razy w kinowych produkcjach.

RIP DMX

- Reklama -Air Jordan 1
- Reklama -Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: