- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersNiecodzienny efekt kolaboracji Livestock x adidas Consortium

Niecodzienny efekt kolaboracji Livestock x adidas Consortium

Po miesiącach prac projektowych doszło do finalizacji kolaboracji Livestock x adidas Consortium, która przyniosła dość nieoczekiwane efekty. Mowa tu o dwóch całkiem nowych wersjach butów adidas Ultra Tech GTX oraz adidas Terrex Skychaser.

Designerzy obu zespołów postanowili pójść zgodnie z obecnym trekingowym trendem i zaserwowali nam dwie wersje trailowych biegówek. Pierwsze z nich to Ultra Tech GTX, które swoim wyglądem nawiązują do lat ’80. Zestawiono ze sobą wyrazisty odcień koloru żółtego z czarnymi akcentami i dodatkami, a całość skonstruowano z materiału Gore-Tex i postawiono na białej podeszwie z czarną siateczką.

Drugi model Terrex Skychaser jest zabarwiony w odcieniach szarości z czarnymi paskami na boku i podeszwie. A propos tego ostatniego elementu to doświadczymy niemałej niespodzianki, ponieważ amortyzacja będzie bazowała na piance Boost, ale spód podeszwy to wytrzymała guma Continental.

Opisywane tu buty Livestock x adidas Consortium będzie można zgarnąć chociażby w sklepie Sneakersnstuff, gdzie premiera ustawiona jest na 29 września.

Livestock x adidas Consortium-1 Livestock x adidas Consortium-2 Livestock x adidas Consortium-3

Livestock x adidas Consortium-7 Livestock x adidas Consortium-9 Livestock x adidas Consortium-5 Livestock x adidas Consortium-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: