Ekipa Nike oficjalnie opisała poniższe Air Foamposite Pro jako White/White-Gym Red-Gorge Green, jednakże w sieci i pośród sneakerheadów krąży nazwa White Gucci. Podibnie było zresztą z wersją Nike Air Foamposite Pro – Black/Gorge Green-Gym Red.

W tym przypadku na gumowej podeszwie w kolorze brązowym stoi jednolita piankowa cholewka w czystej i śnieżnej bieli. W tym samym kolorze są również pozostałe elementy buta jak kołnierz, okolice oczek na sznurówki jak i one same, biały jest również język i wyściółka. Projektanci z Oregonu dorzucają jednak arcydelikatne akcenty w bieli i czerwieni, widzimy je głównie na języku i jego okolicach. Kropką nad i jest część podeszwy wykonana z włókna węglowego i zabarwiona na biało czarno, a także wkładki, jedna czerwona druga zielona.

Premiera przewidziana jest na 9 października 2015, a cenę ustawiono na poziomie $230 USD.

Nike Air Foamposite Pro
White/White-Gym Red-Gorge Green
624041-102
9 Październik 2015

NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-WHITE-WHITE-GYM RED-GORGE GREEN-1 NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-WHITE-WHITE-GYM RED-GORGE GREEN-2 NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-WHITE-WHITE-GYM RED-GORGE GREEN-3 NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-WHITE-WHITE-GYM RED-GORGE GREEN-4 NIKE AIR FOAMPOSITE PRO-WHITE-WHITE-GYM RED-GORGE GREEN-5

Reklama
air jordan