- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Force 1 „Label Maker” nawiązują do oryginalnego projektu z 1982...

Nike Air Force 1 „Label Maker” nawiązują do oryginalnego projektu z 1982 roku!

W ostatnich dniach Nike Air Force 1 Low pojawiły się na językach za sprawą kilku świetnych projektów. Zerknijcie chociażby na wariant „NYC” stworzony z KITH czy opcję „Manchester Bee”. Do tego grona możemy zaliczyć również bohatera tego wpisu, czyli świeżynkę zatytułowaną „Label Maker”.

Air Force 1 to bez dwóch zdań absolutny klasyk, który wytrzymał próbę czasu. Projektanci nie tylko osiągnęli swoje cele, lecz także stworzyli legendarny model, który po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością.

Bohater tego wpisu może przywodzić Wam na myśl oryginalną kolorystykę z początku lat ’80, kiedy to model debiutował na sklepowych półkach.

nike air force 1 high og

Do sprzedaży trafi zatem wariant w białej skórze, który zostaje dopełniony elementami w srebrno szarym kolorze. Mamy tu na myśli boczny Swoosh oraz zapiętkę, a także jasną wyściółkę. Całość ma być postawiona na białej podeszwie z szarym spodem. Charakterystycznym akcentem tego projektu jest niebieska nazwa modelu wytłoczona na boku pięty.

Nowe wydanie nie tylko nawiązuje do oryginału w kwestiach kolorystycznych, ale również w wykonaniu. Przyjrzyjcie się dokładniej bocznym panelom w okolicach Swoosha. Zauważycie tam dwa dodatkowe przeszycia, które bezpośrednio odnoszą się do początków tego modelu.

Możemy się domyślać, że skóra użyta do konstrukcji nowego wydania została ściągnięta z wyższej półki. Zerknijcie na krawędzie poszczególnych paneli, gdzie zauważycie pomarańczowo brązowe 'wnętrze’ skórzanego materiału. Kropką nad i wydaje się być branding NIKE AIR umieszczony na zapiętkach.

Oczywiście nasze wiadomości wyprzedzają oficjalne komunikaty prasowe Nike, więc nie znamy jeszcze konkretów związanych z premierą. Zapoznajcie się zatem z poniższymi zdjęciami i oczekujcie, że opisywane Nike Air Force 1 „Label Maker” pojawią się w oficjalnym sklepie Nike w ciągu najbliższych tygodni.

 

Nike Air Force 1 Low Label Maker DC5209-100 1 Nike Air Force 1 Low Label Maker DC5209-100 2 Nike Air Force 1 Low Label Maker DC5209-100 3 Nike Air Force 1 Low Label Maker DC5209-100 4 Nike Air Force 1 Low Label Maker DC5209-100 5 Nike Air Force 1 Low Label Maker DC5209-100 6 Nike Air Force 1 Low Label Maker DC5209-100 7 Nike Air Force 1 Low Label Maker DC5209-100 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: