Strona główna Styl Sneakers Nike wydaje świeże Air Force 1 Low... zawinięte w papier

Nike wydaje świeże Air Force 1 Low… zawinięte w papier

Ekipa designerów Nike czasami staje na głowie by zaskoczyć nas czymś nowym. Ich kreatywność i pomysłowość nie zna granic, zerknijcie chociażby na poniższe Nike Air Force 1 Low, które… zawinęli w papier! Kto by się tego spodziewał?!

Projektanci z Beaverton w Oregonie, gdzie mieści się główna siedziba Nike, postanowili sięgnąć po klasyka prosto z 1982 roku. Chyba wszyscy znamy go na wylot. Na przestrzeni prawie 40 lat wychodził już w tylu wariacjach, że myśleliśmy że już nie da się wymyślić czegoś nowego, a tu bang!

Nike Air Force 1 low keep em fresh 0 Nike Air Force 1 low keep em fresh 1 Nike Air Force 1 low keep em fresh 2 Nike Air Force 1 low keep em fresh 3 Nike Air Force 1 low keep em fresh 4 Nike Air Force 1 low keep em fresh 5 Nike Air Force 1 low keep em fresh 6

Idąc za trendem na jasne sneakersy w stylistyce vintage, projektanci postanowili przedstawić wariant, który wygląda jakby pochodził właśnie z tego 1982 roku! Wyciągając swoją parę kartonu mamy odczucie, jakbyśmy wyciągali stare wydanie, które zabezpieczono papierem przed starzeniem i żółknięciem. Widzimy na nim wzór z napisów AF1 oraz pieczęć na pięcie „Timeless Classic — Keep Fresh”.

Jedynie podeszwa nie została zabezpieczona, co przełożyło się na intensywne żółknięcie. Po rozpakowaniu swojej „świeżej pary” widzimy białą skórzaną cholewkę, na którą naniesiono żółknięcia w okolicach zakończeń paneli. Całość wygląda przepięknie! Od siebie dołożylibyśmy jeszcze pożółkłe sznurówki i mamy cudowne perełki w stylu vintage.

Szczegółów co do premiery butów Nike Air Force 1 Low „Keep 'Em Fresh” w ich sklepie online jeszcze nie znamy. Skoro dysponujemy oficjalnymi zdjęciami to nle powinien to być jakiś odległy termin. Sprawdzajcie ich nowości na bieżąco.

Nike Air Force 1 low keep em fresh 8 Nike Air Force 1 low keep em fresh 9 Nike Air Force 1 low keep em fresh 10 Nike Air Force 1 low keep em fresh 11 Nike Air Force 1 low keep em fresh 7

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: