- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersNike Air Huarache powracają w oryginalnej kolorystyce „Deep Magenta” sprzed lat

Nike Air Huarache powracają w oryginalnej kolorystyce „Deep Magenta” sprzed lat

Kultowy model Nike Air Huarache obchodzi w tym roku swoje 30 lecie, więc ekipa z Oregonu celebruje ten fakt wydając jego oryginalne kolorystyki sprzed lat. Mowa chociażby o takich wydaniach jak „Scream Green”, „White / Black”, a także „Bright Mango” oraz „Magenta”.

Dziś do tego grona dokładamy kolejną perełkę w postaci kolorystyki „Deep Magenta”. Bohater tego wpisu pojawił się na rynku w 1992 roku jako wariant skierowany do kobiet.

Przy tegorocznym wydaniu należy wspomnieć przede wszystkim o tym, że projektanci poprawili kształt cholewki i paneli. Dzięki temu but odwzorowuje oryginał sprzed lat jeszcze lepiej i dokładniej.

Projekt Tinkera Hatfielda nadchodzi w kolorystyce łączącej kolor turkusowy i różowy z elementami bazowymi w bieli. Język z neoprenowym kołnierzem okalające stopę mamy w turkusie, natomiast boczne panele to żywy odcień różu. Z kolei okolice wiązania, mudguard i obudowa toeboxu z przewiewnego meshu zostały wykonane z białej skóry.

Dochodzi do tego czarny stabilizator pięty z różowym tyłem, na którym widnieje napis NIKE. Wszystko to będzie spoczywać na białej podeszwie z czarnym spodem. Oczywiście na wkładkach nie braknie oznakowania Nike International.

Konkretów co do ich premiery w sklepie pod tym linkiem jeszcze nie zakomunikowano. Sprawdzajcie zatem na bieżąco by nie przegapić swojej pary.

Nike Air Huarache OG
White / Aquatone – Deep Magenta – Black
DD1068-103
Lato 2021
$120

Jeśli macie chwilę czasu to sprawdźcie nas osobny artykuł o historii tego modelu.

Nike Air Huarache Deep Magenta DD1068-103 1 Nike Air Huarache Deep Magenta DD1068-103 2 Nike Air Huarache Deep Magenta DD1068-103 3 Nike Air Huarache Deep Magenta DD1068-103 4 Nike Air Huarache Deep Magenta DD1068-103 5 Nike Air Huarache Deep Magenta DD1068-103 6 Nike Air Huarache Deep Magenta DD1068-103 7 Nike Air Huarache Deep Magenta DD1068-103 8

 

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: