- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Letnie Nike Air Kukini nadchodzą w brązie i militarnej zieleni

Sezon letni już za rogiem, więc ekipa spod znaku Swoosha zaczyna serwować nam lżejsze i wygodniejsze buty. Jedną z ich propozycji na nadchodzące tygodnie mają być Nike Air Kukini w nowej kolorystyce „Brown”.

Zapewne cześć z Was teraz się zastanawia – co to za ustrojstwo?! Na wstępie zaznaczymy, że model ten zadebiutował w sklepach już… 2000 roku! Powstały on w ramach niesamowitego programu Alpha Project. Nie licząc kilku kolorystyk, które ostatnio wjechały do sklepów, ostatni raz model ten pojawił się w ofercie Nike w 2011 roku. Za projekt tego wyjątkowego buta odpowiadał nie kto inny jak sam Sean McDowell, którego możecie kojarzyć z designu butów Air Max Plus. Co ciekawe, przy pracach nad tą sylwetką czerpał inspiracje… ze stroju narciarki Picabo Street, który był pokryty pajęczyną.

Lekką konstrukcję cholewki, która otacza naszą stopę niczym skarpeta, zabarwili na militarny odcień zieleni. Jej dopełnieniem są akcenty oraz większe elementy zabarwione w kilku odcieniach brązu. Najciemniejszy pojawia się na panelach wykonanych ze skóry. Zobaczycie je na języku, nosku oraz wokół pięty. Ciut jaśniejsza wydaje się być podeszwa, która pod piętą odsłania poduszkę amortyzacyjną. Jej spód jest w beżu. Z kolei najjaśniejsza jest 'pajęczyna’ z tworzywa, która dodatkowo jest półprzezroczysta. To właśnie ona nadaje butom wyjątkowości i charakteru.

Nike jeszcze oficjalnie nie zakomunikowało kiedy opisywane perełki trafią do ich sklepu internetowego. Zatem sprawdzajcie ich dział nowości na bieżąco, ponieważ mogą pojawić się w ciągu najbliższych tygodni.

Nike Air Kukini
Olive / Brown
DV0659-200
Lato 2022

Nike Air Kukini Brown DV0659-200 1 Nike Air Kukini Brown DV0659-200 2 Nike Air Kukini Brown DV0659-200 3 Nike Air Kukini Brown DV0659-200 4 Nike Air Kukini Brown DV0659-200 5 Nike Air Kukini Brown DV0659-200 6 Nike Air Kukini Brown DV0659-200 7 Nike Air Kukini Brown DV0659-200 8

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: