- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max Plus TN powracają w oryginalnej wersji Hyper Blue sprzed...

Nike Air Max Plus TN powracają w oryginalnej wersji Hyper Blue sprzed 20 lat!

O mamo! O mamo! Nike nas nie zawodzi w tym roku. Już podczas pisania poniższej informacji przechodzą nas ciarki od stóp po samą głowę. To będzie jedno z najważniejszych, jeśli nie najważniejsze wydanie w serii Air Max w tym roku. Na sklepowe półki powraca oryginalna kolorystyka Hyper Blue na modelu Nike Air Max Plus TN, która zadebiutowała 20 lat temu! Aż dres w szafie zaczyna sam szeleścić z podniecenia.

Z okazji dwudziestolecia TNek ekipa z Oregonu postanawia przywrócić wariant, który po dziś dzień jest kultową pozycją w tym modelu. Sylwetka, za którą odpowiada Sean McDowell, została zabarwiona w odcieniach koloru niebieskiego, z ciemniejszym odcieniem na dole i jaśniejszymi w górnych partiach cholewki. Konstrukcję okalają elementy z tworzywa zabarwione na czarno, które imitują powiewające na wietrze palmowe liście. Kolor ten nie jest przypadkowy, ponieważ koncepcja całości powstała podczas zachodu słońca. Patrząc pod światło widzimy tylko czerń i kształt. A propos właśnie słońca – boczny mini Swoosh oraz system Tuned Max w podeszwie są w kolorze pomarańczowym, natomiast cała reszta podeszwy jest w bieli i czerni z niebieską płetwą na środku. Coś pięknego!

Teraz pojawia się pytanie – kiedy i gdzie kupić opisywaną tu wersję? Szykujcie się na 8 listopada bieżącego roku, a kupicie je w oficjalnym sklepie Nike. A jaka jest cena? Ustawiono ją na poziomie 719 zł.

Nike Air Max Plus TN OG „Hyper Blue”
Black / Chamois – Sky Blue – Hyper Blue
BQ4629-003
Listopad 2018

Zanim pojawią się w sprzedaży sprawdźcie nasz obszerny artykuł o historii Air Max Plus TN.

nike air max plus og hyper blue BQ4629-003 1 nike air max plus og hyper blue BQ4629-003 2 nike air max plus og hyper blue BQ4629-003 3 nike air max plus og hyper blue BQ4629-003 4 nike air max plus og hyper blue BQ4629-003 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: