- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike przywraca kolejną oryginalną wersję Air Max2 Light!

Nike przywraca kolejną oryginalną wersję Air Max2 Light!

But z serii Air Max, który zadebiutował w 1994 roku obchodzi w tym roku swoje 25 lecie, więc Nike przywraca jego oryginalne wersje kolorystyczne sprzed lat. Mowa o Nike Air Max2 Light (Air Max Squared Light), które po wersji Blue Lagoon pojawią się również w wersji White / Purple.

Widoczny tu wariant jest jedną z sześciu pierwszych i oryginalnych kolorystyk tego modelu sprzed 25 lat. Bazą jest kolor fioletowy, który został wykorzystany przy barwieniu siateczki i zamszu znajdującego się wokół toeboxa. Towarzyszą temu elementy nieregularne i ostre w swoim kształcie, które zabarwiono na kontrastową biel. Kolor ten pojawia się również na podeszwie, w której widzimy okienko z różowym systemem Air Max. Kropką nad i zdaje się być czarny Swoosh na boku oraz różowa wkładka.

Konkretnej daty premiery nie znamy, ale widoczne tu Nike Air Max2 Light powinny pojawić się na dniach w sklepie pod tym linkiem.

Zanim dojdzie do premiery zapoznajcie się z artykułem Nike Air Max2 Light – wszystko co musisz wiedzieć na ich temat.

nike air max2 light white purple AO1741-103 1 nike air max2 light white purple AO1741-103 2 nike air max2 light white purple AO1741-103 3 nike air max2 light white purple AO1741-103 4 nike air max2 light white purple AO1741-103 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: