- Reklama -NikeNike

Oto Nike Cortez na tegoroczne Walentynki

Tegoroczne Walentynki są bardzo owocne jeśli chodzi o świeże okazjonalne wydania butów. Po modelach Air Max 90, a także Air Force 1 Low oraz Blazer Low, przyszła pora pokazać Wam Nike Cortez utrzymane w tej samej stylistyce i pomyśle.

Widzimy tu dwa motywy, które się powtarzały u wyżej wspomnianych modelach. Mowa tu o sercu przebitym Swooshem (zamiast strzałą amora), które pojawia się na języku, a także o miętowych i różowych małych „łyżwach” naniesionych nieregularnie na Swoosh z boku cholewki. Kolejną ciekawostką jest fakt, że buty różnią się między sobą w parze. Jeden z nich ma metkę, wkładkę oraz zapiętkę w kolorze miętowym, a drugi but z pary ma te elementy w kolorze różowym. Bazą u dzisiejszego bohatera jest biała skórzana cholewka.

Opisywane tu buty Nike Cortez “Valentine’s Day” już za chwilę pojawią się w sprzedaży. Sprawdzajcie w ciągu najbliższych dni internetowy sklep Nike.

Nike Cortez Valentines Day 2020 1 Nike Cortez Valentines Day 2020 2 Nike Cortez Valentines Day 2020 3 Nike Cortez Valentines Day 2020 4 Nike Cortez Valentines Day 2020 5 Nike Cortez Valentines Day 2020 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: