- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersPoznaj nietypowe wydanie Nike Dunk Low „Flip the Old School”

Poznaj nietypowe wydanie Nike Dunk Low „Flip the Old School”

Tydzień bez nowych Nike Dunk Low tygodniem straconym. Przed Wami oficjalne zdjęcia absolutnie wyjątkowej i nietypowej wersji, którą zatytułowano „Flip the Old School”.

Projekatanci spod znaku Swoosha szukają inspiracji dosłownie wszędzie, a czasami wystarczy wybrać się do własnego archiwum, jak to było w tym przypadku. Z półki z oznaczeniem roku 1999 pożyczyli zestaw butów Nike Dunk High o nazwie „City Attack”, który posłużył im do zaprojektowania poniższej pary.

nike dunk high city attack 1999

Wypuszczenie takich samych butów, tyle że w wersji Low to żaden wyczyn. Designerzy delikatnie mówiąc zaszalali i przedstawiają nam unikatowe podejście do tematu.

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że te koszykarskie klasyki w niskiej sylwetce zostały zapakowane w papierową osłonę. Podobny motyw mogliście zauważyć przy Nike Air Force 1 Low „Keep 'Em Fresh”, które prezentowaliśmy kilka postów temu.

Wspomniane wyżej wersje kolorystyczne zostały połączone w jedną parę. Oznacza to, że w kartonie znajdziemy dwa całkowicie odmienne warianty. Pierwszy z nich będzie odwzorowywał wersję z białawą bazą dopełnioną elementami w fiolecie. Natomiast lewy but będzie miał bazę w fiolecie. Z kolei panele przy oczkach na sznurówki, wokół toeboxu i na pięcie będą jaśniutkie. Mało tego, odwrócono Swoosh do góry nogami. Prawdziwa alternatywna wersja, niczym odwrotne odbicie lustrzane. Podobnie ma się temat z metkami na językach, sznurówkami i wkładkami. Dodatkowym smaczkiem są elementy ze skóry strusia z małymi wypustkami.

Szczegóły związane z premierą butów Nike Dunk Low „Flip the Old School” nie zostały jeszcze oficjalnie zakomunikowane. Z racji tego, że w sieci pojawiły się ich oficjalne zdjęcia to na sklepowych półkach powinny pojawić się w ciągu najbliższych kilku tygodni. Sprawdzajcie ich dział nowości na bieżąco.

Nike Dunk Low Flip the Old School 2021 0 Nike Dunk Low Flip the Old School 2021 4 Nike Dunk Low Flip the Old School 2021 5

Nike Dunk Low Flip the Old School 2021 8 Nike Dunk Low Flip the Old School 2021 11Nike Dunk Low Flip the Old School 2021 7

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: