- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Lunar Force 1 Low „Acronym”

Nike Lunar Force 1 Low „Acronym”

Z okazji 35 lecia modelu Air Force 1 powstał niesamowity projekt AF100. Swoje premiery zaliczyły już wydania Roc-a-Fella oraz Just Don. Następnym w kolejce się jest projekt powstały z Acronym na modelu Nike Lunar Force 1 Low, za którym stoi nie kto inny jak sam Errolson Hugh.

Projekt podobnie jak poprzednicy skąpany jest w całości w kolorze białym. Jednakże jest to również projekt, który wyróżnia się najbardziej z całego zestawu. Po pierwsze postawiono go na podeszwie Lunarlon i jest to jedyny taki model w packu AF100. A po drugie Errolson nawiązując do swojej poprzedniej kolaboracji z Nike sprzed kilku lat zamontował w modelu zamek błyskawiczny po zewnętrznej stronie cholewki. Jest to oczywiście zgodne z jego głównymi zasadami projektowania jakie stosuje w swojej marce Acronym, czyli stworzyć produkt, który będzie dawał jak najwięcej korzyści podczas codziennego noszenia. W tym projekcie jest jeszcze jeden aspekt, o którym nie każdy wspomina. Chodzi mianowicie o piętę, która jest elementem jednoczęściowym i wytłaczanym, w Nike nazywa się to technologia Vac Tech.

I teraz najważniejsze, gdzie i kiedy będzie je można kupić. Widoczne tu buty Nike Lunar Force 1 Low „Acronym” zgarniesz w sklepie pod tym linkiem.

Acronym x Nike Lunar Force 1 Low
White/White-White
3 Grudzień 2017
AJ6247-100
849 zł

Nike Lunar Force 1 Low Acronym-1 Nike Lunar Force 1 Low Acronym-2 Nike Lunar Force 1 Low Acronym-3 Nike Lunar Force 1 Low Acronym-4 Nike Lunar Force 1 Low Acronym-5 Nike Lunar Force 1 Low Acronym-6 Nike Lunar Force 1 Low Acronym-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: