- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersNike prezentuje Air Max 90 FlyEase, czyli buty które założysz bez rozsznurowywania

Nike prezentuje Air Max 90 FlyEase, czyli buty które założysz bez rozsznurowywania

Z okazji 30 lecia butów AM90 amerykański gigant serwuje nam nie tylko powrót oryginalnych wersji i kształtów bryły, a także kolaboracyjne projekty i… Air Max 90 FlyEase, czyli buty które założysz bez rozsznurowywania.

Bohater tego wpisu jest pierwszym modelem butów spod parasola Nike Sportswear, w którym zastosowano technologię FlyEase. But łączy w sobie dziedzictwo projektu z 1990 roku – pierwotnie wydanego jako Air Max III – z technologią FlyEase.

Genezą tego projektu było nie tylko zapotrzebowanie na szybkie i łatwe włożenie nóg do butów, ale również pomoc osobom niepełnosprawnym w zakładaniu butów, które od teraz jest jeszcze łatwiejsze.

Air Max 90 FlyEase oferują szybki, łatwy w zakładaniu i zdejmowaniu dostęp dzięki elastycznej pięcie, która zapada się, gdy użytkownik wsuwa stopę do buta. Pięta następnie zatrzaskuje się na miejscu, a zapiętka wraca na miejsce, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie.

Buty Nike Air Max 90 FlyEase już niedługo pojawią się w szeregu nowych kolorystyk. Premiera w internetowym sklepie Nike przewidziana jest na 9 marca bieżącego roku.

Nike Air Max 90 FlyEase 1 Nike Air Max 90 FlyEase 2 Nike Air Max 90 FlyEase 3 Nike Air Max 90 FlyEase 4 Nike Air Max 90 FlyEase 5 Nike Air Max 90 FlyEase 6

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: