- Reklama -NIkeNIke

Nike przedstawia całkiem nowe Air VaporMax 2020

Na dwa dni przed oficjalnym startem nowojorskiego Fashion Weeku ekipa Nike stworzyła niesamowite show i pokaz kolekcji, która powiązana jest z tegorocznymi Igrzyskami Olimpijskimi. Pokazaliśmy Wam „stroje” dla skateboardingu, a teraz przedstawiamy całkiem nowe Nike Air VaporMax 2020.

Medaliści wchodzący na podium będą mieli na sobie buty, które w jak najmniejszym stopniu będą negatywnie wpływały na zatrucie środowiska podczas ich produkcji. Pośród nich będą świeżutkie Air Vapormax 2020, które powstały w 75% z przetworzonych odpadów produkcyjnych.

Cholewka Flyknit z poliestru pochodzącego z recyklingu została precyzyjnie zaprojektowana pod kątem minimalnej ilości odpadów. Dodatkowe funkcje obejmują technologię FlyEase, umożliwiającą łatwe wsunięcie stopy i regulację sportowcom, również tym nie w pełni sprawnym. Każdy wariant kolorystyczny i materiał został zainspirowany widokiem sterty odpadów, zmieszano ze sobą różne tekstury, kolory i kształty, tworząc tą odnowioną sylwetkę.

Szczegółów co do sklepowej premiery nowych Nike Air VaporMax 2020 jeszcze nie znamy, ale powinny pojawić się w sklepie pod tym linkiem w okolicach wakacji.

Nike Air VaporMax 2020 1 Nike Air VaporMax 2020 2 Nike VaporMax 2020 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: