- Reklama -NikeNike

Dokładne zdjęcia Nike SB Dunk Low “Infrared” i szczegóły premiery

Ledwo co Wam pokazywaliśmy zajawkowe zdjęcia całkiem nowych Nike SB Dunk Low w wersji “Infrared”, a już mamy ich dokładne zdjęcia na nogach i znamy datę ich premiery.

Projekt ten powstał ponad podziałami, to znaczy że designerzy skateboardingowego oddziału Nike sięgnęli po pomysł i kolory do ekipy sportswearowej oraz ich kultowego modelu Nike Air Max 90 „Infrared”, który w tym roku obchodzi swoje 30 lecie.

Co udało się uzyskać? Mamy siateczkowy język i górę toeboxa, które zostały zabarwione na kolor biały. Cały boczny panel oraz obudowa noska zostały wykonane z jasnoszarego zamszu, któremu na pięcie i na tyle cholewki towarzyszy czarna skóra. To jeszcze nie koniec, ponieważ boczny Swoosh to ciemno szary zamsz, co stanowi idealnie dopełnienie górnej partii cholewki.

Charakteru butom nadaje wyrazista czerwień, którą w Nike nazywają Infrared. Pojawia się ona na tyle języka, na spodzie białej podeszwy oraz na zapiętce, gdzie widnieje czarny napis z nazwą amerykańskiego giganta. W pudle z butami znajdziemy dwa komplety sznurowadeł: białe oraz czarne. Na poniżej załączonych fotografiach możecie obadać jak przy butach wyglądają oba komplety.

Z racji tego, że buty oznaczone są jako Orange Label, to pojawią się tylko i wyłącznie w skateshopach. Mówi się o premierze 20 stycznia, choć niektóre sklepy twierdzą, że została przesunięta. Czekamy na potwierdzenie.

Nike SB Dunk Low “Infrared”
Neutral Grey / Cool Grey – Black
CD2563-004
20 Styczeń 2020

Nike SB Dunk Low Infrared Neutral Grey Cool Grey Black CD2563-004 0 Nike SB Dunk Low Infrared Neutral Grey Cool Grey Black CD2563-004 1 Nike SB Dunk Low Infrared Neutral Grey Cool Grey Black CD2563-004 2 Nike SB Dunk Low Infrared Neutral Grey Cool Grey Black CD2563-004 3 Nike SB Dunk Low Infrared Neutral Grey Cool Grey Black CD2563-004 4 Nike SB Dunk Low Infrared Neutral Grey Cool Grey Black CD2563-004 5 Nike SB Dunk Low Infrared Neutral Grey Cool Grey Black CD2563-004 6 Nike SB Dunk Low Infrared Neutral Grey Cool Grey Black CD2563-004 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: