- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike SB Stefan Janoski Low – Black / Black – Anthracite –...

Nike SB Stefan Janoski Low – Black / Black – Anthracite – Distinct Blue

Ostatnio był mały zastój, jeśli chodzi o model Nike SB Stefan Janoski w wersji Low. Ale nie martwcie się. Wszystko wraca do normy, bowiem w sieci pojawiły się właśnie zdjęcia zwiastujące najnowsze wydanie tych butów. Warto również dodać, że wariant ten mogliście zobaczyć już w marcu, gdy pisaliśmy o zajawce dotyczącej czterech wersji tych kicksów na 2013 rok.

W tym przypadku postawiono na kolorystykę o nazwie Black/Black-Anthracite-Distinct Blue i jak można się zorientować, ekipa z linii SB zdecydowała się tutaj na połączenie głównie dwóch kolorów – czerni i szarości. Do tego dochodzą niewielkie błękitne wstawki jak np. wnętrze i logo umieszczone na językach.

Natomiast to co najbardziej nas interesuje to przede wszystkim dostępność. Mamy kolejną dobrą wiadomość, ponieważ już teraz możecie rozglądnąć się za tymi sneakersami. Sprawdźcie wszystkie sklepy, które w swoim asortymencie posiadają produkty Nike – odwiedźcie m.in. internetowy Flatspot.

nike-sb-stefan-janoski-black-black-anthracite10_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-black-black-anthracite_2_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-black-black-anthracite_3_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-black-black-anthracite_4_1024x1024 nike-sb-stefan-janoski-black-black-anthracite_5_1024x1024

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: