- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike szykuje się do premiery nowych Nike Air VaporMax Chukka Slip

Nike szykuje się do premiery nowych Nike Air VaporMax Chukka Slip

Nike w tym roku przekroczyło pewną granicę i zaprezentowało całkiem nowe buty VaporMax. Dziś idą o kolejny krok do przodu i powoli szykują się do premiery nowej wariacji na ich temat, czyli modelu Nike Air VaporMax Chukka Slip.

W tym przypadku designerzy z Oregonu na podeszwie, którą tworzą tylko i wyłącznie poduszki napełnione gazem postawili dość wysoką cholewkę. Jak sama nazwa wskazuje mamy tu budowę typu Chukka. Kolejną ciekawostką jest tu fakt, że jest to cholewka bez wiązania, czyli wsuwamy stopę do butów, a za jej trzymanie odpowiada dodatkowa elastyczna nakładka nad śródstopiem i przy kołnierzu. Być może wszystko to, czyli wysoka konstrukcja spowodowana jest sezonem zimowym i chęcią stworzenia odpowiedniej wersji butów na najbliższe tygodnie.

Na pierwszy ogień pójdą dwie wersje, biała oraz czarna, które widzicie na załączonych poniżej fotografiach. Konkretów co do premiery opisywanych Nike Air VaporMax Chukka Slip jeszcze nie znamy, ale powinny to być najbliższe dni. Sprawdzajcie zatem na bieżąco nowości w sklepie pod tym linkiem.

 

Nike Air VaporMax Chukka Slip-3 Nike Air VaporMax Chukka Slip-4 Nike Air VaporMax Chukka Slip-1 Nike Air VaporMax Chukka SlipNike Air VaporMax Chukka Slip-2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: