- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Streetwear NOAH przedstawia kolekcję „The Power Of Vayu”

NOAH przedstawia kolekcję „The Power Of Vayu”

Brendon Babenzien i jego brand NOAH prezentują właśnie mini kolekcję „The Power Of Vayu”, która jest uzupełnieniem ich nowości na wiosnę i lato bieżącego roku.

Jak już wspominaliśmy przy okazji naszego artykułu na temat nowojorskiej marki, ekipa z Wielkiego Jabłka jest mocno zakręcona w temacie nadmorskiego życia i środowiska. Zatem nie dziwi nas fakt, że świeża propozycja nawiązuje do Vayu – boga wiatru, który reprezentuje powietrze, oddech, przestrzeń i siłę pogody. Jego ruchy z miejsca na miejsce na ziemi dają mu moc do tworzenia fal, co czyni go ważnym bóstwem dla surferów.

Ale kiedy Vayu jest niezadowolony i zły, jego gniew jest w stanie wywołać burze oraz zniszczenie. W reakcji na brak szacunku ze strony człowieka dla środowiska, które jest jego domem, jest zmuszony do ataku w postaci niespotykanych burz. Surferzy mogą być zadowoleni, bo otrzymują dobre fale, ale na dłuższą metę my wszyscy cierpimy, szczególnie ostatnio. Vayu próbuje nam powiedzieć, abyśmy się zmienili, zanim będzie za późno i jego ruchy na zawsze zmienią nasze życie i pogrążą świat w chaosie.

A teraz po niemałym wstępie przejdźmy do samej kolekcji NOAH i lokalnych reprezentantów sceny surferskiej. Zaprezentowali oni nowe wzory bluz z kapturem, koszule, jak również akcesoria jak czapki z daszkiem czy breloki. Zresztą sami zerknijcie na dołączone poniżej fotografie.

Premiera kolekcji NOAH „The Power Of Vayu” przewidziana jest na dziś w ich sklepie online.

NOAH The Power Of Vayu 1 NOAH The Power Of Vayu 2 NOAH The Power Of Vayu 3 NOAH The Power Of Vayu 4 NOAH The Power Of Vayu 5 NOAH The Power Of Vayu 6 NOAH The Power Of Vayu 7 NOAH The Power Of Vayu 8 NOAH The Power Of Vayu 9

 

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: