- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylSneakersNOAH i adidas wydają Gazelle w kamuflażu i panterce

NOAH i adidas wydają Gazelle w kamuflażu i panterce

Brendon Babenzien i jego ekipa raz jeszcze zasiedli przy jednym stole z ekipę spod znaku Trzech Pasków. Owocem tych spotkań są buty NOAH x adidas Gazelle w dwóch wariantach, które już niedługo wpadną na sklepowe półki.

Ich pierwsza współpraca została przedstawiona światu w sierpniu bieżącego roku. Teraz nowojorski brand sięga po starszy model o nazwie Gazelle, czyli niską sylwetkę, która liczy sobie ponad 50 lat.

Ta klasyczna sylwetka pozostaje nadal w kręgu zainteresowania pomimo tego, że zadebiutowała już w 1966 roku. Noah sięga pamięcią do lat 80-tych i 90-tych i sposobu jak były wtedy noszone. W tamtych czasach adidas postanowił, że nada sylwetce nieco szczuplejszy profil, a sam model został przyjęty przez skateboardzistów ze względu na płaską podeszwę. Dla zawodowego skatera Richarda Angelidesa był jednym z ważniejszych wyborów.

noah adidas gazelle camo leopard 1 noah adidas gazelle camo leopard 2 noah adidas gazelle camo leopard 3 noah adidas gazelle camo leopard 4 noah adidas gazelle camo leopard 5 noah adidas gazelle camo leopard 6 noah adidas gazelle camo leopard 7 noah adidas gazelle camo leopard 8

„Pomyśleliśmy, że fajnym wyzwaniem będzie próba uchwycenia ducha adidas Gazelle poprzez wzory” – mówi założyciel NOAH Brendon Babenzien. „Chodziło o to, aby wybrać wzory, które, podobnie jak same Gazelle, mogłyby zaprzeczyć jakiejkolwiek konkretnej definicji. Czuliśmy, że Camo i Cheetah nadadzą się do tego idealnie”.

Te nadruki można również znaleźć na odzieży z kolekcji NOAH na jesień i zimę bieżącego roku.

Co do samych butów to pierwszy wariant pokryli wzorem w lamparcie cętki. Warto jednak zwrócić uwagę na konstrukcję cholewki, która wykonana jest z końskiego włosia co nadaje projektowi wyjątkowości. Z kolei drugi wariant opiera się na grubym wytrzymałym płótnie w żywym pomarańczu. Umieścili na nim wzór kamuflażu w odcieniach zieleni i brązu.

W obu przypadkach but zdobią karbowane trzy białe paski ze skóry na boku, na których znajdziemy złoty napis z nazwą marki. Ponadto na białej skórzanej zapiętce pojawia się logotyp, który możecie kojarzyć z bluz czy t-shirtów nowojorskiego brandu. Wszystko to osadzili na pożółkłej podeszwie.

Widoczne tu perełki idealnie sprawdzą się do każdej stylizacji, ponieważ sam model adidas Gazelle jest niesamowicie uniwersalną sylwetką.

Jeśli miałbyś ochotę zakupić opisywane Noah x adidas Gazelle to już 3 grudnia odwiedź stronę internetową marki z Wielkiego Jabłka lub oficjalny sklep niemieckiego brandu.

noah x adidas gazelle camo leopard 1 noah x adidas gazelle camo leopard 2 noah x adidas gazelle camo leopard 3 noah x adidas gazelle camo leopard 4 noah x adidas gazelle camo leopard 5 noah x adidas gazelle camo leopard 6 noah x adidas gazelle camo leopard 7 noah x adidas gazelle camo leopard 8 noah x adidas gazelle camo leopard 9 noah x adidas gazelle camo leopard 10 noah x adidas gazelle camo leopard 11

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: