- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersNowe Concepts x New Balance 327 „Cape” inspirowane drinkiem na bazie żurawiny...

Nowe Concepts x New Balance 327 „Cape” inspirowane drinkiem na bazie żurawiny i wódki

Starzy przyjaciele Concepts x New Balance raz jeszcze zasiedli przy jednym stole designerskim (a może barowym stołku) i zaprojektowali wspólnie limitowaną wersję butów New Balance 327. Cały projekt zatytułowany „Cape” inspirowany jest drinkiem na bazie żurawiny i wódki.

W poszukiwaniu inspiracji oba bostońskie podmioty udały się 70 mil na południe do Cape Cod w Massachusetts – półwyspu w kształcie haczyka znanego z malowniczych żurawinowych torfowisk. Gdy znaleźli już pomysł na projekt to następnym krokiem było wybranie sylwetki, na którą będą pracować. Wybór był oczywisty – pretendent do tytułu „najlepszy nowy model na rynku w 2020 roku”, czyli buty New Balance 327.

Efektem ich wytężonych prac przy stole projektowym (lub kilku smacznych drinków w pubie) jest sylwetka skąpana w jaskrawej i żywej czerwieni nawiązującej do żurawiny. Na wyściółce, spodzie podeszwy i na języku widzimy niebieski ślad nawiązujący do akcentów znajdujących się na butelce wódki Bully Boy, zwykle używanej do sporządzenia drinku o nazwie Cape Codder. Kropką nad i wydaje się być kolor żółtozielony przy białej podeszwie co jest odzwierciedleniem kawałka limonki używanej przy tworzeniu wspomnianej mikstury.

Premiera butów Concepts x New Balance 327 „Cape” odbędzie się już 7 sierpnia w ich sklepie stacjonarnym oraz online. Natomiast szersza dystrybucja ustawiona jest na 13 sierpnia. Do tego czasu zapoznajcie się na spokojnie z poniższą galerią zdjęć.

Nowe Concepts x New Balance 327 Cape 1 Nowe Concepts x New Balance 327 Cape 2 Nowe Concepts x New Balance 327 Cape 3 Nowe Concepts x New Balance 327 Cape 4 Nowe Concepts x New Balance 327 Cape 5

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: