- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyOto jak wygląda nowy sklep OFF-WHITE w Londynie

Oto jak wygląda nowy sklep OFF-WHITE w Londynie

Na zdjęciach dołączonych poniżej zobaczycie jak wygląda nowy sklep marki OFF-WHITE w Londynie, za projekt którego odpowiadał Andrew Taylor-Parr.

Nowy sklep stacjonarny będzie ich pierwszym na terenie brytyjskiej stolicy. Przestrzeń została zaprojektowana we współpracy między zespołem designerów ze stajni kierowanej przez Virgila Abloha a projektantem przestrzennym Andrew Taylorem-Parrym. Całość kładzie szczególny naciski na „dualizm” jako motyw przewodni swojej koncepcji.

To co rzuca się w oczy to zaokrąglone rogi na łączeniu ścian z podłogą oraz płynne i zaokrąglone meble ustawione w różnych miejscach sklepu. Natomiast wystawy sklepów inspirowane geometrią zostały zbudowane z cennego trawertynu i betonu, zestawiając ze sobą te dwa materiały. Inną wyróżniającą cechą sklepu są specjalne cokoły pośrodku, zaprojektowane przez Taylora-Parra i zainspirowane rzeźbami Brancusiego.

Wpadajcie do sklepu, który znajduje się pod poniższym adresem, a jeśli nie macie okazji to sprawdźcie dołączoną galerę zdjęć.

Off-White™ London
32 Sloane Street
Knightsbridge
London
SW1X 9NR

Off-White London 1 Off-White London 2 Off-White London 3 Off-White London 4 Off-White London 5 Off-White London 6 Off-White London 7 Off-White London 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: