- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSportswearParra zaprojektował specjalne olimpijskie stroje Nike SB

Parra zaprojektował specjalne olimpijskie stroje Nike SB

O tym, że Parra zaprojektował olimpijskie stroje dla ekip wspieranych przez Nike SB pisaliśmy już w zeszłym roku. Pokazywaliśmy nawet specjalny lookbook. Jak się niestety z czasem okazało, pandemia pokrzyżowała plany i igrzyska olimpijskie odbędą się dopiero w tym roku. Stąd zapewne powrót do tematu i ponowna prezentacja specjalnych strojów od Nike Skateboarding.

Nadchodzące sportowe wydarzenie jest przełomowe, ponieważ podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio skateboarding zadebiutuje jako dyscyplina medalowa. Na tą specjalną okazję został zaproszony Parra, czyli Pieter Janssen – artysta z Niderlandów, który współpracuje z Nike już od wielu, wielu lat.

Parra x Nike SB USA Parra x Nike SB Japan Parra x Nike SB France Parra x Nike SB Brasil

Każdy zaprojektowany zestaw inspirowany był sportem związanym z tym krajem. Koszulka baseballowa dla Japonii, koszulka do koszykówki dla Stanów Zjednoczonych, tenisowa koszulka polo dla Francji i strój do piłki nożnej dla Brazylii. W rogu każdej koszulki znajdziemy grafikę przedstawiającą ptaka reprezentującego ducha każdego z krajów. Oczywiście grafiki, wzory i napisy mamy w charakterystycznym dla Parry stylu.

Sportowcy reprezentujący drużynę USA, Francji, Japonii i Brazylii będą rywalizować w „strojach” wyprodukowanych w 100% z przetworzonego poliestru

Kolekcja Nike SB x Parra Federation Kits pojawi się w skateshopach i poprzez Nike SNKRS już 18 lipca bieżącego roku. Zatem na spokojnie sprawdźcie poniższe zdjęcia i wybierze koszulkę dla siebie. Która wypadła najlepiej?

olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 1 olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 2 olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 3 olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 4 olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 5 olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 6 olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 7 olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 8 olimpijskie stroje Parra x Nike SB 2021 9

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: