- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Originals przedstawia nowy model butów adidas Atric F/22

adidas Originals przedstawia nowy model butów adidas Atric F/22

adidas Originals praktycznie co miesiąc prezentuje nam swoje całkiem nowe modele na najbliższe sezony. Ostatnio pokazywaliśmy adidas POD-S3.1, Deerupt czy Kamanda. Dziś zajmiemy się ich kolejną świeżynką. Przed Wami nowe buty adidas Atric F/22, które już są dostępne w sklepach niemieckiej marki.

Głównym przesłaniem czy też celem przy ich projektowaniu było to, żeby się sprawdziły w terenie. Jak pisze producent buty są gotowe na wszystko, czym może zaskoczyć matka natura.

Buty inspirowane modelami do wody Water Moccasin z 2001 roku wykorzystują zdumiewające właściwości wełny merynosowej, aby stworzyć idealny design dający w lecie poczucie zbliżone do chodzenia boso. Buty wykonane z adidas Primeknit, a cholewka pierwszy raz w historii jest wykonana w 360 stopniach. Dodatkowo buty dopieszczono zamszowymi naszywkami. Buty mają wyściółkę z odprowadzającej pot wełny merynosowej, którą można w całości poddać recyklingowi. Dopasowują się do stopy niczym skarpetka, a osadzone są na wyjątkowo miękkiej podeszwie środkowej z poliuretanu. Z kolei gumowa podeszwa zewnętrzna o podwyższonych krawędziach zapewnia odpowiednią trakcję.

Na pierwszy ogień w sprzedaży pojawia się pięć wersji kolorystycznych adidas Atric F/22. Tu wprawdzie mamy zdjęcia z brytyjskiego sklepu Size? ale śmiało możecie ich szukać w polskim sklepie adidas Originals.

adidas Atric F:22-1 adidas Atric F:22-2 adidas Atric F:22-3 adidas Atric F:22-4 adidas Atric F:22-5 adidas Atric F:22-6 adidas Atric F:22-7 adidas Atric F:22-8 adidas Atric F:22-9 adidas Atric F:22-10 adidas Atric F:22-11 adidas Atric F:22-12

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: