- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas oficjalnie zaprezentował buty UltraBOOST 20

adidas oficjalnie zaprezentował buty UltraBOOST 20

adidas Running przedstawił oficjalnie nowe buty adidas UltraBOOST 20, które będą ich flagowym modelem biegowym na 2020 rok.

Przedsięwzięcie powstały we współpracy z Narodowym Laboratorium Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), dzięki czemu niemiecki gigant po raz kolejny rewolucjonizuje swoje wiodące buty do biegania. Projekt, który wyszedł spod kresek designerów adidasa inspirowany jest konstrukcją promu kosmicznego, w którym każda część ma swój unikalny cel. Każdy element w butach adidas Ultra Boost 2020 został zmaksymalizowany pod kątem określonej funkcji. Umożliwi to sportowcom podniesienie wydajności na nowy poziom.

adidas UltraBOOST 20 0

Nowa sylwetka będąca wynikiem nieustannych testów w skrajnych laboratoryjnych warunkach, niezliczonych godzin badań i informacji zwrotnych od tysięcy biegaczy; ostateczne łączy niesamowitą wygodę i szybkości reakcji.

Co do samych butów to adidas UltraBOOST 20 będą się delikatnie różniły od tegorocznych Ultra Boost 19 kilkoma detalami. Boczne panele z trzema paskami będą w zmienionym, bardziej agresywnym kształcie. Sposób tkania cholewki z przędzy Primeknit również będzie w odświeżonym wariancie. Ostatnią zmianą zdaje się być kołnierz wraz z zapiętką.

Nowa i zaawansowana cholewka z przędzy Primeknit powstała z wykorzystaniem technologii Tailored Fibre Placement (TFP). Innowacyjna technika nakłada włókna z dokładnością do milimetra, w wyniku czego powstaje lekka cholewka o wysokiej wydajności, która jest precyzyjnie zszyta i wykonana.

Zatem kiedy i gdzie kupić adidas UltraBOOST 20? Buty pojawią się w kilku limitowanych edycjach, a ogólnoświatowa premiera w oficjalnym sklepie internetowym została ustawiona na 6 grudnia 2019 roku.

adidas UltraBOOST 20 1 adidas UltraBOOST 20 2 adidas UltraBOOST 20 3 adidas UltraBOOST 20 4 adidas UltraBOOST 20 5

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: