- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto dwie nowe kolorystyki adidas Temper Run

Oto dwie nowe kolorystyki adidas Temper Run

Poniżej załączam zdjęcia dwóch nowych wersji kolorystycznych butów adidas Temper Run. Nadchodzą one w wersji Purple oraz Black.

Osoby odpowiedzialne za strefę sneakersową w adidas Originals ponownie zrobiły sobie wycieczkę do bogatego archiwum Trzech Pasków i zajrzeli do regałów w okolicy 1997 roku. Tamtejsze biegówki charakteryzowały się wielowarstwową konstrukcją i tak samo jest w przypadku modelu adidas Temper Run, którego ostatni raz widzieliśmy w 2014 roku. Buty utrzymane są w podobnym klimacie co odnoszące sukcesy w ostatnim czasie adidas Yung-1.

CO serwują nam tym razem? Mamy wariant łączący szorstki zamsz i nylonową siateczkę w odcieniach fioletu z odblaskowymi akcentami i detalami w turkusie. Czarna pięta i nosek dopełniają temat cholewki, a całość spoczywa na białawej podeszwie. Druga opcja przynosi nam bazę w kolorze czarnym, której towarzyszą odblaski oraz akcenty w kolorze żółtym. Tu przód i tył mamy w szarości, a podeszwa ponownie jest biaława.

Widoczne tu zdjęcia butów adidas Temper Run pochodzą z amerykańskiego sklepu Oneness. Już niedługo wpadną również do polskiego sklepu adidas pod tym linkiem.

adidas Temper Run Purple-3 adidas Temper Run Purple-2 adidas Temper Run Purple-1 adidas Temper Run black-3 adidas Temper Run black-2 adidas Temper Run black-1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: