- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max
Strona głównaStylSneakersOVO x Air Jordan 10 „All Black” (2016) - Zajawka

OVO x Air Jordan 10 „All Black” (2016) – Zajawka

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że jest to bardzo pracowity rok dla kanadyjskiego rapera, który funkcjonuje pod ksywą Drake i nie chodzi nam nawet o działalność muzyczną, ale odzieżową i przede wszystkim związaną z butami.

Jak już zapewne wiecie, w tym roku Drake podpisał kontrakt z Jordan Brand, co wiąże się z wypuszczaniem co jakiś czas modeli, które sygnowane są popularnymi trzema literami OVO (October’s Very Own) – jest to wytwórnia i firma odzieżowa artysty.

Dzisiaj mamy dla Was zajawkowe fotografie nowych „dziesiątek”. Wcześniej mogliście sprawdzić białą wersję a tera przyszła kolej na czarną. Nie ma tutaj żadnej filozofii, gdyż praktycznie cała cholewka pokryta jest czernią. Tyczy się to zarówno bocznych paneli, jak i okolicy sznurowania i samych sznurówek. Również przód tych kicksów to czerń. Na tym tle wyróżnia się jedynie spód podeszwy.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność poniższego wydania to datę planuje się dopiero na przyszły rok. Nie znamy dokładnego dnia, dlatego na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę. Gdy tylko pojawi się jakaś wiadomość na ten temat to na pewno Was poinformujemy.

black-ovo-jordan-10s jordan-10-ovo-black

- Reklama -Nike Air Max
- Reklama -Nike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: