- Reklama -NikeNike

Maison Margiela przedstawia nowe perfumy „When the Rain Stops”

Maison Margiela wprowadza nowe perfumy do swojej popularnej linii Replica, która nostalgiczne odwzorowuje znane zapachy i chwile z różnych miejsc i okresów. Nowy zapach „When the Rain Stops” ma na celu wywołanie radosnego uczucia powrotu słońca po przemijającym wiosennym deszczu w Dublinie w 1967 roku.

Rdzeniem zapachu jest esencja płatków tureckiej róży z prowincji Isparta, która oferuje zapachy świeżej róży połączone z nutami wibrującego różowego pieprzu, ucieleśniającymi pozytywną energię przyniesioną przez powracające promienie słoneczne. Esencja paczuli pozyskiwana w zrównoważony sposób z Bali odtwarza ziemiste wrażenie mokrej natury.

Dzięki tej ofercie, perfumiarz francuskiego domu mody, Fanny Bal, ma nadzieję przekazać potwierdzające przesłanie, że „słońce zawsze wychodzi po deszczu: jak obietnica lepszego jutra”.

„Ta woda toaletowa inspirowana jest radosną naturą wiosny, przywołującą myśl o mokrej naturze pod promieniami radosnej tęczy. Wodny akord sygnalizuje, że ostatnie pozostałe krople deszczu wyparowują z wierzchołków sosnowych igieł na świeże powietrze” – pisze w komunikacie Maison Margiela.

Oczywiście nowe perfumy wychodzą w przezroczystym flakonie inspirowanym wyglądem klasycznych aptecznych butli z bawełnianą etykietą z czarnym napisem i metalową dyszą pompki.

Perfumy Maison Margiela Replica When the Rain Stops będzie można kupić w perfumeriach Sephora.

perfumy maison margiela replica when the rain stops 1 perfumy maison margiela replica when the rain stops 2 perfumy maison margiela replica when the rain stops 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: