- Reklama -NIkeNIke

Pezet z teledyskiem do kawałka „Intro”

W połowie czerwca Pezet wypuścił teledysk do „Obrazy Pollocka” i zapowiedział album „Muzyka Współczesna”, a dziś dorzuca do tego klip nakręcony do kawałka „Intro”.

Za produkcję numeru odpowiadał niezawodny Auer i aż na odległość czuć stary dobry klmat Pezeta. Gdy do tego dorzucimy czarnobiały klip z osiedla, za reżsyerię którego odpowiadał Andiamo, to mamy mieszankę wybuchową.

„Z mojej strony ten utwór to hołd dla starych czasów i starego hip-hopu, lat 90-tych, a co za tym idzie do całej mojej już praktycznie 20-letniej drogi. Często to była ścieżka po nowe życie, pełna upadków i wzlotów. Łatwo mieć 5 minut sławy, ciężej upadać, podnosić się i znów być mistrzem. Tak w kółko. Ja zawsze chciałem być najlepszy, mierzyłem wysoko i niejednokrotnie wątpiłem i napotykałem przeszkody, co nie jest niczym dziwnym bo takie jest życie. – mówi Pezet.”

Nowy krążek warszawskiego rapera zatytułowany „Muzyka Współczesna” pojawi się na rynku już za kilka tygodni. Premiera albumu ustawiona jest na 27 września 2019 roku, a już dziś można zamówić limitowany preorder pod tym linkiem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: